Pędzle

01 Pędzel do podkładu - Foundation Brush 01

PĘDZEL DO PODKŁADU 01 FOUNDATION BRUSH 01 Pędzel wykonany z syntetycznego włosia, przeznaczony do aplikacji bazy oraz podkładu.

15 Pędzel wielofunkcyjny - Multitasking brush 15

15 Pędzel wielofunkcyjny - Multitasking brush 15 Do wykonania pięknego makijażu potrzebujesz niezawodnych produktów oraz akcesoriów.

16 Pędzel do twarzy - Face Brush 16

16 Pędzel do twarzy - Face Brush 16 Szukasz idealnego pędzla do makijażu twarzy? Właśnie go znalazłaś.

02 Pędzel do podkładu Flat Top - Foundation Brush Flat Top 02

PĘDZEL DO PODKŁADU FLAT TOP 02 FOUNDATION BRUSH FLAT TOP 02 Pędzel idealnie nadający się do aplikacji podkładu, wykonany z włosia syntetycznego.

03 Pędzel do korektora płaski - Concealer Brush Flat 03

PĘDZEL DO KOREKTORA PŁASKI 03 CONCEALER BRUSH FLAT 03 Pędzel z włosia syntetycznego, doskonale nadający się do aplikacji korektora.

04 Pędzel do pudru - Powder Brush 04

PĘDZEL DO PUDRU 04 POWDER BRUSH 04 Wykonany z naturalnego, miękkiego włosia, nadaje się idealnie do wszystkich pudrów sypkich, jak i prasowanych.

05 Pędzel Kabuki - Kabuki Brush 05

PĘDZEL KABUKI 05 KABUKI BRUSH 05 Pędzel z delikatnego, naturalnego włosia, przeznaczony do aplikacji wszystkich pudrów sypkich oraz prasowanych.

06 Pędzel do konturingu - Contouring Brush 06

PĘDZEL DO KONTURINGU 06 CONTOURING BRUSH 06 Wykonany z syntetycznego włosia pędzel, przeznaczony do konturowania za pomocą bronzera, różu czy rozświetlacza.

07 Pędzel do różu skośny - Blush Brush Slant 07

PĘDZEL DO RÓŻU SKOŚNY 07 BLUSH BRUSH SLANT 07 Pędzel dedykowany do różu, wykonany z naturalnego włosia, które sprawdzi się nawet u osób z wyjątkowo wrażliwą skórą.

08 Pędzel wachlarz - Fan Brush 08

PĘDZEL WACHLARZ 08 FAN BRUSH 08 Pędzel w kształcie wachlarza, wykonany z włosia syntetycznego.

09 Pędzel do brwi ścięty - Brow Definer Brush - Slant

PĘDZEL DO BRWI ŚCIĘTY 09 BROW DEFINER BRUSH - SLANT 09 Pędzel do stylizacji brwi, wykonany z syntetycznego włosia.

10 Pędzel do powiek płaski XXL - Eyeshadow Brush Big Flat 10

PĘDZEL DO POWIEK PŁASKI XXL 10 EYESHADOW BRUSH BIG FLAT 10 Pędzel ze względu na swój rozmiar perfekcyjnie nadaje się do nakładania cieni na całą powierzchnię powieki, a delikatne, naturalne włosie jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą skórą.

11 Pędzel do powiek okrągły - Eyeshadow Brush Big Round 11

PĘDZEL DO POWIEK OKRĄGŁY 11 EYESHADOW BRUSH BIG ROUND 11 Okrągły pędzel, sprawdzi się idealnie przy aplikacji ciemnych cieni, modelowaniu kształtu oka, czy szybkim wykonaniu smokey eyes.

12 Pędzel do powiek do blendowania - Eyeshadow Brush Small Ball 12

PĘDZEL DO POWIEK DO BLENDOWANIA 12 EYESHADOW BRUSH SMALL BALL 12 Pędzel przeznaczony do makijażu powiek.

13 Pędzel do powiek do cieni w kremie - Glitter Brush Synthetic Flat 13

PĘDZEL DO POWIEK DO CIENI SYPKICH 13 GLITTER BRUSH SYNTETIC FLAT 13 Pędzel idealnie nadający się do precyzyjnego nakładania cieni sypkich, ale także cieni w kremie.

14 Pędzel do ust - Lip Brush 14

PĘDZEL DO UST 14 LIP BRUSH 14 Zamykany pędzel do ust, nadający się do aplikacji wszelkiego rodzaju pomadek czy błyszczyków oraz zapewniający idealne podkreślenie konturu warg.