Regulamin promocji „Podkreślaj piękno z NEO Make Up za 1 grosz”

  1. Regulamin dotyczy zamówień złożonych za pośrednictwem sklepuinternetowego https://www.neomakeup.com/ oraz za pośrednictwem wszystkich innychoficjalnych kanałów sprzedaży Produktów NEO Make Up (dalej: Produkty) objętych promocją z wyłączeniem sprzedaży w drogeriach Douglas w okresie od 08.10.2018 godz. 8.00 do 08.11.2018 godz. 23.59 (lub do wyczerpania zapasów – w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej) – tj. dotyczy zamówień, w których Klient kliknął przycisk „Kupuję i Płacę” w ww. okresie w przypadku sklepu https://www.neomakeup.com/ lub dokonał zakupu produktów objętych promocją w innych kanałach sprzedaży.

  2. Promocja dotyczy wszystkich produktów z kategorii twarz NEO Make Up wymienionych na stronie https://www.neomakeup.com/twarz.html, zwanych dalej Produktami.

  3. W okresie obowiązywania promocji przy zakupie Produktu, klient może kupić konturówkę doust oznaczoną jako PRODUKT PROMOCYJNY w specjalnej cenie 1 grosz brutto, tj. promocyjna konturówka do ust przysługujejeżeli na danym paragonie jest przynajmniejjeden Produkt (1 kredka - niezależnie od ilości Produktów na tym paragonie). Łączna liczba konturówek do ust oferowanych w promocji: 10 000 sztuk.

  4. Promocje nie ulegają łączeniu.

  5. W zakresie nieobjętym niniejszym regulaminem zastosowanie znajdzie regulaminu sklepu

    internetowego https://www.neomakeup.com/ w zakresie zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego https://www.neomakeup.pl/ - niniejszy regulaminstanowi jednocześnie modyfikację regulaminu sklepu https://www.neomakeup.com/

  6. Regulamin dostępny jest na stronie https://www.neomakeup.com/ oraz w stacjonarnychpunktach sprzedaży Produktów.