Perfect Moments by MAFFASHION

Perfect Moments by Maffashion

Maffashion i jej kosmetyczne must have

Sesje, pokazy mody, ciągłe podróże! Czy życie na walizkach może być przyjemne? Zdecydowanie tak, jeśli kocha się swoją pracę! Do grona takich szczęśliwców zalicza się Maffashion – najpopularniejsza polska influencerka, która opowiedziała NEO Make Up, jak w natłoku obowiązków znajduje czas na swoje małe przyjemności. Poznajcie jej kosmetyczne must have na dobry początek dnia i udany wieczór!

Ulubione kosmetyki Maffashion od NEO Make Up

Zawsze przy sobie

Podkład, kosmetyk podkreślający brwi, a od czasu do czasu – eyeliner. Trzy podstawowe produkty, które wystarczą do codziennego podkreślenia urody. Aby cera wyglądała promiennie i zdrowo, Maffashion sięga po również po rozświetlacz. Do tego matowe wykończenie ust – konturówką oraz pomadką. Subtelny i delikatny makijaż na co dzień jest gotowy!  A co z wieczorowym? Tak, ale… Maffashion nie ma na niego najczęściej dużo czasu. Jeśli i Ty nie możesz sobie pozwolić na to, aby spędzić wiele godzin przed lustrem, skorzystaj z jej trików. Podkreślone oczy, a na ustach – ulubiona konturówka. Ta sama, która trafi do kopertówki razem z pudrem i korektorem.

Sprawdź Perfect Moments by Maffashion i dowiedz się gdzie szuka inspiracji i jakie są jej triki, by zawsze czuć się świetnie.