Akcesoria

Akcesoria

Pędzle do makijażu NEO MAKE UP to profesjonalne akcesoria przeznaczone do wykonywania makijażu twarzy, oczu oraz ust. Pędzle wykonane są z syntetycznego lub naturalnego włosia kozy. Wśród gamy dostępnych akcesoriów znajdziesz pędzle do podkładu, pudru, korektora, a także do makijażu powiek i ust. Dzięki odpowiednio ściętej końcówce pędzelka do brwi, precyzyjnie rozprowadzisz kosmetyk, a pędzelek do blendowania cieni będzie doskonałym rozwiązaniem na uzyskanie idealnego efektu rozmycia. Wybierz swój profesjonalny pędzel NEO MAKE UP.

Pędzle do makijażu – oferta NEO Make Up

Aby perfekcyjnie nałożyć makijaż, należy użyć właściwego akcesorium – to znacznie przedłuża jego „życie”! Większość produktów można aplikować dłońmi – te rozgrzewają kosmetyki i ułatwiają ich rozcieranie. By jednak produkty idealnie wtopiły się w skórę, warto rozprowadzić je pędzlem do makijażu. Trudno też wyobrazić sobie podkreślenia brwi pomadą czy nałożenia cieni do powiek bez pędzli – te będą konieczne. Sprawdźcie wszystkie akcesoria NEO Make Up!

Pędzle do makijażu – podkład i korektor

Każda z nas ma inne przyzwyczajenia i inne potrzeby, dlatego w naszej ofercie znajdują się aż 3 pędzle do makijażu, którymi nałożysz podkład lub korektor.

1. Pędzel do podkładu 01 jest płaski, ma formę tzw. „języczka” i jest jednym z szybszych sposobów nałożenia podkładu. Bardzo często korzystają z niego makijażyści na pokazach mody, gdzie czas ma duże znaczenie.

2. Pędzel do podkładu flat top 02 – to szeroki pędzel ze ściętą końcówką – jest płaski, a więc pięknie pomaga zaaplikować produkt na skórę. W taki sposób makijaż utrzymuje się dłużej!

3. Pędzel do korektora 03 – jest niewielki, płaski i pozwala na nałożenie korektora w trudno dostępnych miejscach. Jest precyzyjny i… skuteczny!

Pędzle do makijażu – pudry, róże, bronzery i rozświetlacze

1. Pędzel do pudru 04 – jest bardzo puchaty i miękki, łatwo rozprowadza sypkie produkty.

2. Pędzel Kabuki 05 – idealny do pudrów sypkich i prasowanych. Szybko i gładko rozprowadza kosmetyk. Dzięki niemu można uzyskać naturalny efekt. Rozmiar pędzla sprawia, że akcesorium zmieści się w każdej torebce.

3. Pędzel do konturingu 06 – jest perfekcyjnie wyprofilowany, dzięki czemu odpowiednio nałożysz bronzer, róż, a nawet rozświetlacz. Ten pędzel do makijażu jest nieco spłaszczony, ale wciąż puszysty, a to powoduje, że użyjesz go również do rozblendowania.

4. Pędzel skośny 07 – jeśli wolisz skośne pędzle do makijażu, ten również pozwoli Ci właściwie nałożyć kosmetyki. Jego kształt pozwoli Ci idealnie podkreślić kości policzkowe podczas rozprowadzania różu.

5. Pędzel wachlarz 08 – świetny do aplikacji rozświetlacza! Nadaje się również do omiatania pozostałości sypkich kosmetyków.

Pędzle do makijażu – oczy i brwi

Brwi to naturalna oprawa twarzy – gdy są niewidoczne, twarz nie ma właściwego konturu – czasem dobrze pomalowane brwi tworzą już cały makijaż.

1. Pędzel 09 do makijażu brwi jest niewielki, skośny oraz płaski – stworzysz nim idealne kreski. Na drugim końcu pędzelka znajduje się grzebyczek, którym przeczeszesz brwi.

2. Pędzle do makijażu oczu to: 10 (płaski pędzelek o rozmiarze XXL), 11 (okrągły pędzelek do cieni), 12 (pędzelek do blendowania cieni), 13 (płaski pędzelek do nakładania cieni sypkich, brokatów).

Ostatnim pędzelkiem do makijażu 14 pomalujesz usta – jest niewielki i profilowany! 

Pędzle