Akcesoria

Akcesoria

Pędzle do makijażu NEO MAKE UP to profesjonalne akcesoria przeznaczone do wykonywania makijażu twarzy, oczu oraz ust. Pędzle wykonane są z syntetycznego lub naturalnego włosia kozy. Wśród gamy dostępnych akcesoriów znajdziesz pędzle do podkładu, pudru, korektora, a także do makijażu powiek i ust. Dzięki odpowiednio ściętej końcówce pędzelka do brwi, precyzyjnie rozprowadzisz kosmetyk, a pędzelek do blendowania cieni będzie doskonałym rozwiązaniem na uzyskanie idealnego efektu rozmycia. Wybierz swój profesjonalny pędzel NEO MAKE UP.

Pędzle do makijażu – oferta NEO Make Up

Aby perfekcyjnie nałożyć makijaż, należy użyć właściwego akcesorium – to znacznie przedłuża jego „życie”! Większość produktów można aplikować dłońmi – te rozgrzewają kosmetyki i ułatwiają ich rozcieranie. By jednak produkty idealnie wtopiły się w skórę, warto rozprowadzić je pędzlem do makijażu. Trudno też wyobrazić sobie podkreślenia brwi pomadą czy nałożenia cieni do powiek bez pędzli – te będą konieczne. Sprawdźcie wszystkie akcesoria NEO Make Up!

Pędzle do makijażu – podkład i korektor

Każda z nas ma inne przyzwyczajenia i inne potrzeby, dlatego w naszej ofercie znajdują się aż 3 pędzle do makijażu, którymi nałożysz podkład lub korektor.

1. Pędzel do podkładu 01 jest płaski, ma formę tzw. „języczka” i jest jednym z szybszych sposobów nałożenia podkładu. Bardzo często korzystają z niego makijażyści na pokazach mody, gdzie czas ma duże znaczenie.

2. Pędzel do podkładu flat top 02 – to szeroki pędzel ze ściętą końcówką – jest płaski, a więc pięknie pomaga zaaplikować produkt na skórę. W taki sposób makijaż utrzymuje się dłużej!

3. Pędzel do korektora 03 – jest niewielki, płaski i pozwala na nałożenie korektora w trudno dostępnych miejscach. Jest precyzyjny i… skuteczny!

Pędzle do makijażu – pudry, róże, bronzery i rozświetlacze

1. Pędzel do pudru 04 – jest bardzo puchaty i miękki, łatwo rozprowadza sypkie produkty.

2. Pędzel Kabuki 05 – idealny do pudrów sypkich i prasowanych. Szybko i gładko rozprowadza kosmetyk. Dzięki niemu można uzyskać naturalny efekt. Rozmiar pędzla sprawia, że akcesorium zmieści się w każdej torebce.

3. Pędzel do konturingu 06 – jest perfekcyjnie wyprofilowany, dzięki czemu odpowiednio nałożysz bronzer, róż, a nawet rozświetlacz. Ten pędzel do makijażu jest nieco spłaszczony, ale wciąż puszysty, a to powoduje, że użyjesz go również do rozblendowania.

4. Pędzel skośny 07 – jeśli wolisz skośne pędzle do makijażu, ten również pozwoli Ci właściwie nałożyć kosmetyki. Jego kształt pozwoli Ci idealnie podkreślić kości policzkowe podczas rozprowadzania różu.

5. Pędzel wachlarz 08 – świetny do aplikacji rozświetlacza! Nadaje się również do omiatania pozostałości sypkich kosmetyków.

Pędzle do makijażu – oczy i brwi

Brwi to naturalna oprawa twarzy – gdy są niewidoczne, twarz nie ma właściwego konturu – czasem dobrze pomalowane brwi tworzą już cały makijaż.

1. Pędzel 09 do makijażu brwi jest niewielki, skośny oraz płaski – stworzysz nim idealne kreski. Na drugim końcu pędzelka znajduje się grzebyczek, którym przeczeszesz brwi.

2. Pędzle do makijażu oczu to: 10 (płaski pędzelek o rozmiarze XXL), 11 (okrągły pędzelek do cieni), 12 (pędzelek do blendowania cieni), 13 (płaski pędzelek do nakładania cieni sypkich, brokatów).

Ostatnim pędzelkiem do makijażu 14 pomalujesz usta – jest niewielki i profilowany! 

Pędzle

Pędzel do podkładu

49,00 zł
Zobacz

Pędzel do korektora płaski

39,00 zł
Zobacz

Pędzel do pudru

55,00 zł
Zobacz

Pędzel Kabuki

55,00 zł
Zobacz

Pędzel do konturingu

55,00 zł
Zobacz

Pędzel do różu skośny

55,00 zł
Zobacz

Pędzel wachlarz

39,00 zł
Zobacz

Pędzel do brwi ścięty

39,00 zł
Zobacz

Pędzel do powiek okrągły

39,00 zł
Zobacz

Pędzel do ust

39,00 zł
Zobacz