POZNAJ NEO MAKE UP

ODKRYWAJ
świat profesjonalnego makijażu
POZNAWAJ
swoje atuty
PODKREŚLAJ
to, co najpiękniejsze

NEO MAKE UP to partner kobiecego piękna, który tworzy z myślą o kobietach i dla kobiet. Jest również pierwszą marką kosmetyków kolorowych na polskim rynku, która przenosi świat profesjonalnego makijażu do codzienności. Dzięki łatwej nawigacji, dobór i wykonanie perfekcyjnego make up’u jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, a szczególna dbałość o najwyższą jakość definiuje markę w jej kategorii.

Odkrywanie kobiecego piękna to wielka odpowiedzialność. Do tworzenia produktów, które mają w tym pomóc podchodzimy więc w sposób szczególny. Skutkiem naszych działań są kosmetyki o wyjątkowych cechach, decydujących o tym, że każda z Was może być pewna swojego wyboru. Przekonajcie się same.

NATURALNE SKŁADNIKI

Wyjątkowość produktu zaczyna się od jego wnętrza, dlatego przy tworzeniu naszych kosmetyków wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone składniki aktywne. Ich siła pochodzi prosto z natury.

PIELĘGNACYJNE WŁAŚCIWOŚCI

Poza właściwościami upiększającymi każdy z kosmetyków NÉO Make Up spełnia również funkcje pielęgnacyjne. W ten sposób nie tylko podkreślamy Twoje atuty, ale też dbamy o to, co naturalnie piękne.

BEZPIECZNE ŹRÓDŁO

Wraz z naszymi kosmetykami oferujemy pewność najwyższej jakości. Wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł.

WEGAŃSKIE KOSMETYKI

Wśród naszych kosmetyków jest wiele produktów wegańskich. Nie zawierają one żadnego składnika odzwierzęcego, zgodnie z zasadami vegan friendly.

BEZ GLUTENU

Nasze kosmetyki nie zawierają glutenu. Możesz więc sięgać po nie nawet wtedy, gdy masz uczulenie na gluten lub nie tolerujesz go. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

ANTY SMOG

Kosmetyki NÉO Make Up zawierają specjalnie dobrane składniki odżywcze, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem smogu i zanieczyszczeń powietrza.

Odkryj nasze produkty VEGAN FRIENDLY