POZNAJ NEO MAKE UP

ODKRYWAJ
świat profesjonalnego makijażu
POZNAWAJ
swoje atuty
PODKREŚLAJ
to, co najpiękniejsze

NEO MAKE UP to partner kobiecego piękna, który tworzy z myślą o kobietach i dla kobiet. Jest również pierwszą marką kosmetyków kolorowych na polskim rynku, która przenosi świat profesjonalnego makijażu do codzienności. Dzięki łatwej nawigacji, dobór i wykonanie perfekcyjnego make up’u jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, a szczególna dbałość o najwyższą jakość definiuje markę w jej kategorii.

Odkrywanie kobiecego piękna to wielka odpowiedzialność. Do tworzenia produktów, które mają w tym pomóc podchodzimy więc w sposób szczególny. Skutkiem naszych działań są kosmetyki o wyjątkowych cechach, decydujących o tym, że każda z Was może być pewna swojego wyboru. Przekonajcie się same.

NATURALNE SKŁADNIKI

Wyjątkowość produktu zaczyna się od jego wnętrza, dlatego przy tworzeniu kosmetyków wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone składniki aktywne naturalnego pochodzenia.

PIELĘGNACYJNE WŁAŚCIWOŚCI

Poza właściwościami upiększającymi, każdy z kosmetyków spełnia również funkcje pielęgnacyjne. W ten sposób nie tylko upiększamy, ale i dbamy o to, co naturalnie piękne.

BEZPIECZNE ŹRÓDŁO

Wraz z naszymi kosmetykami oferujemy pewność najwyższej jakości. Dbamy o nią, wykorzystując starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące wyłącznie z bezpiecznych i sprawdzonych źródeł. 

WEGAŃSKIE KOSMETYKI

Wśród naszych kosmetyków swoje miejsce znalazły również produkty wegańskie. Zgodnie z zasadami vegan friendly, nie zawierają one żadnego składnika pochodzenia odzwierzęcego.

Odkryj nasze produkty VEGAN FRIENDLY

HERO PRODUKT

Wyjątkowe składniki, innowacyjna formuła, właściwości pielęgnacyjne, czyli to, co szczególnie wyróżnia nasze produkty hero. Swoje miejsce odnalazły wśród nich również kosmetyki, które poza bogatym składem, cechuje możliwość zmiany funkcjonalności bazowego produktu.

Poznaj nasze produkty HERO