06 Pędzel do konturingu - Contouring Brush 06

06 Pędzel do konturingu - Contouring Brush 06

06 Pędzel do konturingu - Contouring Brush 06

Numer katalogowy:
NM0124
EAN:
5903274035004
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO KONTURINGU 06 CONTOURING BRUSH 06

Wykonany z syntetycznego włosia pędzel, przeznaczony do konturowania za pomocą bronzera, różu czy rozświetlacza. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, pozwala na równomierne i precyzyjne rozprowadzenie produktu, zapewniając efekt perfekcyjnie wymodelowanego kształtu twarzy.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Pragniesz  idealnego konturu twarzy? Do uzyskania zniewalającego efektu konieczny jest zestaw kosmetyków, który Ci go zagwarantuje! Jednak nawet najlepszy produkt nie da rady jeśli nie jest odpowiednio aplikowany. Potrzebujesz narzędzia, które ułatwi Ci jego precyzyjne rozprowadzenie po skórze. NEO Make Up ma na to rozwiązanie!

Profesjonalny pędzel do konturowania Contouring Brush 06 pomaga precyzyjnie zaaplikować kosmetyk i uzyskać idealny kształt twarzy. Dzięki syntetycznemu włosiu jest doskonały do rozcierania bronzera, różu oraz rozświetlacza. Z pędzlem Contouring Brush 06 konturowanie twarzy staje się niezwykle proste!

Ciesz się perfekcyjnym wykończeniem makijażu i pięknym wyglądem skóry!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pamiętaj żeby nakładać pędzlem kosmetyki z włosem, a nie pod włos. W przeciwnym wypadku zwiększysz widoczność włosków na twarzy.

2. Przy pomocy pędzla nr 06 nałóż rozświetlacz na szczyty kości policzkowych. Ten zabieg idealnie podkreśli i wysmukli twarz. Możesz również rozświetlić obszar między brwiami. Doda to Twojej skórze blasku.

3. Jeżeli zaaplikujesz, przy pomocy pędzla do konturowania, bronzer wzdłuż linii włosów, skrócisz optycznie czoło. Nakładając kosmetyk na obszar lekko powyżej skroni, dodasz twarzy wyrazistości i głębi. Możesz dodatkowo wysmuklić i zaznaczyć rysy twarzy, przyciemniając boczne kości żuchwy.

4. Aby dowiedzieć się, jak perfekcyjnie wykonturować twarz, zajrzyj na blog i/lub obejrzyj tutorial dostępny na stronie NEO Make Up.

5. Stwórz swój idealny zestaw pędzli. Zajrzyj do artykułu dostępnego na stronie NEO Make Up i dobierz odpowiednie akcesoria.

6. Aby pędzel mógł Ci służyć przez dłuższy czas, musisz właściwie o niego zadbać. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz wskazówki, jak właściwie czyścić akcesorium.

Skład
Poradnik