03 Pędzel do korektora płaski - Concealer Brush Flat 03

03 Pędzel do korektora płaski - Concealer Brush Flat 03

03 Pędzel do korektora płaski - Concealer Brush Flat 03

Numer katalogowy:
NM0129
EAN:
5903274035059
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO KOREKTORA PŁASKI 03 CONCEALER BRUSH FLAT 03

Pędzel z włosia syntetycznego, doskonale nadający się do aplikacji korektora. Kształt pędzla umożliwia precyzyjne nałożenie kosmetyku w trudno dostępnych miejscach, jak skrzydełka nosa czy okolice oczu.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Zdarza się, że dla lepszego efektu nawet niezastąpiony podkład potrzebuje wsparcia. Dzięki korektorowi na twarz oraz pod oczy idealnie dopełnisz efekt makijażu i wyrównasz koloryt skóry! Jednak aby uzyskać perfekcyjne wykończenie, to potrzebne będzie również narzędzie, które ułatwi aplikację kosmetyku. Wiesz może, które?

Dzięki pędzlowi do korektora Concealer Brush Flat 03 precyzyjnie rozprowadzisz korektor nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak skrzydełka nosa czy okolice oczu. W efekcie będziesz mogła cieszyć się doskonałym i równomiernym makijażem twarzy, a tym samym naturalnym wyglądem cery! Pędzel idealnie rozprowadza kosmetyk nie pozostawiając smug.

Do zniewalającego makijażu nie potrzeba wiele! Zagwarantuj sobie najlepsze rozwiązania z NEO Make Up!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pędzelkiem Concealer Brush Flat możesz nałożyć zarówno korektor do twarzy, jak również ten dedykowany pod oczy.

2. Dzięki pędzlowi nr 03 możesz równomiernie rozprowadzić korektor nawet w trudnodostępnych miejscach np. w skrzydełkach nosa, okolicach oczu czy ust. Pomoże Ci również zakryć kosmetykiem m.in. popękane naczynka krwionośne, ciemne plamy, zmarszczki wokół ust oraz wypryski.

3. W przypadku korektora pod oczy, nakładaj (przy pomocy pędzla nr 03) niewielką ilość kosmetyku od wewnętrznej do zewnętrznej strony oka. Odczekaj chwilę aż produkt utrwali się na skórze, po czym zacznij go wklepywać palcami od zewnętrznego do wewnętrznego kącika. Pamiętaj, aby robić to delikatnie, nie naciągając skóry. Jeżeli po nałożeniu pierwszej warstwy nie jesteś zadowolona z efektów, możesz przy użyciu pędzla nr 03 zastosować drugą. Pamiętaj tylko, że przed jej nałożeniem musisz chwilę odczekać, aż poprzednia warstwa korektora wyschnie i wchłonie się w skórę.

4. Stwórz swój idealny zestaw akcesoriów makijażowych, w którym nie będzie brakowało pędzla do korektora. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz więcej informacji.

5. Dzięki właściwej pielęgnacji pędzel może Ci służyć przez długi czas. Zapoznaj się z artykułem i zobacz, jak właściwie czyścić akcesoria do makijażu.

Skład
Poradnik