02 Pędzel do podkładu Flat Top - Foundation Brush Flat Top 02

02 Pędzel do podkładu Flat Top - Foundation Brush Flat Top 02

02 Pędzel do podkładu Flat Top - Foundation Brush Flat Top 02

Numer katalogowy:
NM0121
EAN:
5903274034977
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO PODKŁADU FLAT TOP 02 FOUNDATION BRUSH FLAT TOP 02

Pędzel idealnie nadający się do aplikacji podkładu, wykonany z włosia syntetycznego. Sprawdzi się przy stemplowaniu czy wklepywaniu kosmetyku w cerę, które chronią skórę przed rozciąganiem. Nadaje mocniejsze krycie niż pędzel 01 nie pozostawiając przy tym smug podkładu.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Pędzel do podkładu jest jednym z akcesoriów makijażowych, które powinny gościć w Twojej kosmetyczce! Dzięki niemu możesz równomiernie rozprowadzić swój ulubiony podkład na całej powierzchni twarzy. Zastanawiasz się, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Pędzel Flat TOP 02 Foundation Brush Flat TOP 02 pozwala osiągnąć zachwycające krycie bez smug. Ruchem „stemplowania” przy nakładaniu podkładu, akcesorium nie rozciąga skóry, przez co dbamy o jej jędrność i elastyczność. W efekcie możesz cieszyć się jednolitym kolorytem cery i pięknym wykończeniem! Pędzel Flat top 02 Foundation Brush, dzięki płaskiemu kształtowi i syntetycznemu włosiu, jest odpowiedni dla kobiet, które pragną mocniejszego krycia!

Aplikacja podkładu nigdy wcześniej nie była taka prosta! Przekonaj się na własnej skórze!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Za pomocą pędzla nr 2 możesz również zaaplikować dedykowaną bazę pod podkład.

2. Okrągłym pędzlem typu Flat Top najlepiej nakładać podkład lub bazę ruchami okrężnymi. W ten sposób kosmetyk będzie równomiernie rozprowadzony. 

3. Pędzel Flat Top NEO Make Up sprawdzi się również przy stemplowaniu czy wklepywaniu podkładu w skórę.

4. Wybierz odpowiedni pędzel i skompletuj swój niezawodny zestaw akcesoriów. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz więcej informacji.

5. Jeśli chcesz, aby pędzel służył Ci jak najdłużej, musisz właściwie o niego zadbać. Zajrzyj na blog i dowiedzieć się, jak właściwie wyczyścić akcesorium.

Skład
Poradnik