13 Pędzel do powiek do cieni w kremie - Glitter Brush Synthetic Flat 13

13 Pędzel do powiek do cieni w kremie - Glitter Brush Synthetic Flat 13

13 Pędzel do powiek do cieni w kremie - Glitter Brush Synthetic Flat 13

Numer katalogowy:
NM0126
EAN:
5903274035028
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO POWIEK DO CIENI SYPKICH 13 GLITTER BRUSH SYNTETIC FLAT 13

Pędzel idealnie nadający się do precyzyjnego nakładania cieni sypkich, ale także cieni w kremie. Wykonany z syntetycznego włosia o odpowiednio nadanym kształcie, który zapobiega osypywaniu się cieni sypkich.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Niezawodny pędzel nadający się do rozprowadzenia cieni sypkich na mokro oraz w kremie? Teraz to możliwe! Zagwarantuj sobie akcesorium, które pozwoli Ci uzyskać makijaż oczu jakiego pragniesz! Ciesz się niezwykłym wykończeniem i wyraźnym podkreśleniem spojrzenia z NEO Make Up!

Dzięki profesjonalnemu pędzlowi Glitter Brush Syntetic Flat 13 zyskasz zachwycający kształt oka i olśniewający makijaż oczu! Syntetyczne włosie pozwala na aplikację sypkich kosmetyków na mokro i zapobiega ich osypywaniu się, jak również sprawdza się w przypadku cieni o kremowej konsystencji! W efekcie możesz cieszyć się wykończeniem, który zachwyci tłumy! Pędzel Glitter Brush Syntetic Flat 13 pomoże  wydobyć czar z Twojego spojrzenia!

Dodaj głębię swoim oczom! Rozkoszuj się efektem niezwykle pięknego makijażu!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pędzlem Glitter Brush Syntetic precyzyjnie nałożysz zarówno cienie sypkie, jak również w kremie. W efekcie będziesz mogła wykonać efektowny makijaż oka na sucho i na mokro.

2. Aby dowiedzieć się, jak stworzyć idealny zestaw pędzli, zajrzyj do artykułu dostępnego na stronie NEO Make Up.

3. Pamiętaj żeby właściwie czyścić pędzle. Zapoznaj się z artykułem dostępnym na stronie NEO Make Up, z którego dowiesz się, jak dbać o akcesoria makijażowe.

Skład
Poradnik