04 Pędzel do pudru - Powder Brush 04

04 Pędzel do pudru - Powder Brush 04

04 Pędzel do pudru - Powder Brush 04

Numer katalogowy:
NM0120
EAN:
5903274034960
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO PUDRU 04 POWDER BRUSH 04

Wykonany z naturalnego, miękkiego włosia, nadaje się idealnie do wszystkich pudrów sypkich, jak i prasowanych. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu nie pozostawiając smug czy plam.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Nawet idealny makijaż straciłby swój urok bez odpowiedniego pudru. Każda kobieta powinna posiadać taki, który najbardziej odpowiada potrzebom jej cery. Trzeba pamiętać, aby równomiernie rozprowadzić kosmetyk na twarzy, w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Czy masz na to rozwiązanie?

Pędzel Powder Brush 04 pozwala na precyzyjną aplikację zarówno pudrów sypkich, jak również prasowanych. W efekcie osiągniesz zachwycające wykończenie, o którym marzysz! Dzięki naturalnemu włosiu i wyprofilowanej formie, pędzel dokładnie rozprowadza kosmetyk po całej powierzchni twarzy nie pozostawiając smug. Używając go będziesz w stanie również nałożyć puder w trudno dostępnych miejscach!

Pędzel Powder Brush 04 jest receptą na perfekcyjne wykończenie makijażu! Przekonaj się, jak łatwo je osiągnąć!

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pędzel nr 04 od NEO Make Up idealnie sprawdzi się przy nakładaniu sypkich pudrów, jak również pudru prasowanego.

2. Pędzel do pudru powinien stanowić jeden z elementów Twojego niezawodnego zestawu akcesoriów. Zapoznaj się z artykułem i wybierz pędzle, które zaspokoją Twoje potrzeby.

3. Pamiętaj, że musisz właściwie zadbać o swoje akcesoria makijażowe. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz poradę, jak właściwie czyścić pędzle do makijażu.

Skład
Poradnik