09 Pędzel do brwi ścięty - Brow Definer Brush - Slant

09 Pędzel do brwi ścięty - Brow Definer Brush - Slant

09 Pędzel do brwi ścięty - Brow Definer Brush - Slant

Numer katalogowy:
NM0130
EAN:
5903274035066
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO BRWI ŚCIĘTY 09 BROW DEFINER BRUSH - SLANT 09

Pędzel do stylizacji brwi, wykonany z syntetycznego włosia. Umożliwia precyzyjne nakładanie pomady oraz wyczesanie brwi, za pomocą zakończenia w postaci szczoteczki. Nadaje brwiom charakteru, od delikatnego do intensywnego, w zależności od sposobu aplikacji produktu.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Brwi są  naturalną oprawą oczu, o którą powinna dbać każda kobieta. To właśnie one odkrywają niepowtarzalny blask bijący z oczu. Warto zagwarantować im wyjątkowy charakter i właściwą pielęgnację. Profesjonalne kosmetyki potrzebują niezwykłego wsparcia, które pomoże osiągnąć zniewalający efekt i zadbany wygląd włosków.

Takim rozwiązaniem jest pędzel Brow Definer Brush-Slant 09! Dzięki ściętemu kształtowi i syntetycznemu włosiu pozwala na  dokładne rozprowadzenie pomady, a zakończenie w postaci szczoteczki precyzyjnie rozczesuje brwi, nadając im lekkości! Pędzel spełni oczekiwania każdej kobiety i nada efekt jaki tylko sobie wymarzysz! Od delikatnego do mocno wyrazistego! Dopełnij efekt makijażu i podaruj swoim włoskom nieco przyjemności!

Nie czekaj! Idealny wygląd brwi jest na wyciągnięcie ręki! Zadbaj o piękną oprawę swoich oczu!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Za pomocą szczoteczki rozczeszesz brwi, nadając im pożądany kształt, a także usuniesz nadmiar kosmetyku.

2. Ściętą końcówką uzupełnisz przestrzenie między włoskami, uzyskując idealne wykończenie.

3. Aby dowiedzieć się, jak perfekcyjnie wystylizować brwi przy pomocy pędzla nr 09, zapoznaj się artykułem dostępnym na stronie NEO Make Up i/lub obejrzyj tutorial.

4. Każda kobieta powinna mieć swój idealny zestaw pędzli. Zajrzyj na blog, aby dowiedzieć się, które akcesoria zaspokoją Twoje potrzeby.

5. Aby dowiedzieć się, jak właściwie czyścić pędzle, zapoznaj się z artykułem dostępnym na stronie NEO Make Up.

Skład
Poradnik