01 Pędzel do podkładu - Foundation Brush 01

01 Pędzel do podkładu - Foundation Brush 01

01 Pędzel do podkładu - Foundation Brush 01

Numer katalogowy:
NM0123
EAN:
5903274034991
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO PODKŁADU 01 FOUNDATION BRUSH 01

Pędzel wykonany z syntetycznego włosia, przeznaczony do aplikacji bazy oraz podkładu. Zapewnia delikatny efekt krycia i łatwą aplikację nie pozostawiając przy tym smug.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Idealny makijaż twarzy nie obędzie się bez ulubionego podkładu czy bazy. Odpowiednia aplikacja kosmetyku gwarantuje doskonały, równomierny efekt krycia bez smug. Zapewni Ci to wyjątkowe wykończenie, które podkreśli Twoją urodę! W jaki sposób możesz to osiągnąć?

Dzięki pędzlowi Foundation Brush 01 od NEO Make Up możesz cieszyć się perfekcyjnym makijażem i jednolitym wyglądem cery! Syntetyczne włoski idealnie sprawdzają się przy rozprowadzaniu płynnego podkładu czy bazy. Produkt pozwala na szybką i precyzyjną aplikację kosmetyku na całej powierzchni twarzy by subtelnie wyrównać koloryt skóry.

Pędzel Foundation Brush 01 to Twój sprzymierzeniec w dążeniu do zachwycającego wykończenia!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Za pomocą pędzla nr 1 możesz również zaaplikować dedykowaną bazę pod podkład.

2. Nie przesadzaj z ilością podkładu, aby nie uzyskać efektu maski. Wyciśnij najpierw zawartość kosmetyku na wierzch dłoni, a później delikatnie namocz w niej końcówkę pędzla. Nakładaj podkład na twarz punktowo: na czoło, policzki, nos i brodę. Następnie rozprowadź kosmetyk od środka twarzy w kierunku zewnętrznym. Nigdy odwrotnie!  

3. Aby dowiedzieć się, jak stworzyć idealny zestaw pędzli, zajrzyj do artykułu dostępnego na stronie NEO Make Up.

4. Pamiętaj żeby właściwie dbać o pędzel, wówczas będzie Ci służył przez długi czas. Aby dowiedzieć się jak właściwie czyścić akcesorium, zapoznaj się z artykułem dostępnym na blogu.

Skład
Poradnik