12 Pędzel do powiek do blendowania - Eyeshadow Brush Small Ball 12

12 Pędzel do powiek do blendowania - Eyeshadow Brush Small Ball 12

12 Pędzel do powiek do blendowania - Eyeshadow Brush Small Ball 12

Numer katalogowy:
NM0127
EAN:
5903274035035
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO POWIEK DO BLENDOWANIA 12 EYESHADOW BRUSH SMALL BALL 12

Pędzel przeznaczony do makijażu powiek. Idealny do rozcierania cieni oraz granic pomiędzy nimi dając tym samym efekt delikatnego przejścia kolorystycznego. Umożliwia także efektowne łączenie kolorów dla wrażenia subtelnego makijażu oka. Dzięki naturalnemu włosiu, odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Już teraz możesz wykonać idealny makijaż na każdą okazję! Sięgnij po rewelacyjny efekt, jaki możesz uzyskać podczas wizyty w profesjonalnym salonie kosmetycznym! Zaopatrz się w narzędzie, które ułatwi Ci osiągnięcie celu i ciesz się olśniewającym wykończeniem!

Pędzel do powiek Eyeshadow Brush Small Ball 12 jest idealny do blendowania cieni, gwarantując efekt płynnego przejścia kolorów! Ponadto umożliwia dokładne rozprowadzenie kosmetyku i precyzyjne łączenie różnych odcieni oraz podkreślenie w prosty, szybki sposób dolnej powieki kolorem. W efekcie będziesz w stanie wykonać makijaż odpowiedni dla Twojej urody i konkretnej sytuacji! Dzięki wysokiej jakości, naturalnemu włosiu jest łatwy w użyciu oraz delikatny dla bardzo wrażliwej skóry w okolicach oczu!

Stwórz swój idealny zestaw akcesoriów do makijażu razem z NEO Make Up!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pędzel Brush Small Ball jest idealny do nakładania cieni i zacierania granic między kolorami.

2. Pędzla do powiek, do blendowania nie powinno zabraknąć w Twoim zestawie makijażowym. Zapoznaj się z artykułem i zobacz, które akcesoria zaspokoją Twoje potrzeby.

3. Jeśli odpowiednio zadbasz o pędzel, to będziesz mogła nim wykonać idealny makijaż oczu przez długi czas. Zajrzyj na blog, gdzie dowiesz się, jak właściwie wyczyścić akcesorium.

Skład
Poradnik