10 Pędzel do powiek płaski XXL - Eyeshadow Brush Big Flat 10

10 Pędzel do powiek płaski XXL - Eyeshadow Brush Big Flat 10

10 Pędzel do powiek płaski XXL - Eyeshadow Brush Big Flat 10

Numer katalogowy:
NM0125
EAN:
5903274035011
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO POWIEK PŁASKI XXL 10 EYESHADOW BRUSH BIG FLAT 10

Pędzel ze względu na swój rozmiar perfekcyjnie nadaje się do nakładania cieni na całą powierzchnię powieki, a delikatne, naturalne włosie jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą skórą.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

W Twoim zestawie makijażowym nie może zabraknąć niezawodnego pędzla do powiek! To on pozwala nadać Twojemu spojrzeniu niepowtarzalny urok a oczom charakter. Podaruj sobie taki, który wzmocni efekt jaki pozostawiają cienie!

Pędzel do powiek Eyeshadow Brush Big Flat 10 gwarantuje sprawną i dokładną aplikację kosmetyków na całej powierzchni powiek, nie pozostawiając nieestetycznych smug. Naturalne, delikatne włosie umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu nawet na bardzo wrażliwej skórze wokół oczu. Dzięki kształtowi i rozmiarowi pędzla można go wygodnie użytkować, uzyskując w niezwykle łatwy sposób podkreślenie powiek.

Uzupełnij swoją kosmetyczkę o profesjonalny pędzel do powiek! Ciesz się doskonałym makijażem oczu!

 

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pędzel Eyeshadow Brush Big Flat idealnie sprawdzi się podczas nakładania sypkich cieni do powiek. Dodatkowo efektywnie rozciera produkty na dolnej powiece i spisuje się podczas aplikowania cieni na ruchomej części górnej powieki oraz rozjaśniania łuku brwiowego.

2. Skompletuj swój idealny zestaw niezawodnych pędzli. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz poradę, jak go stworzyć.

3. Właściwa pielęgnacja pędzli to podstawa. Zapoznaj się z artykułem dostępnym na stronie NEO Make Up i zobacz, jak poprawnie czyścić akcesoria do makijażu.

Skład
Poradnik