07 Pędzel do różu skośny - Blush Brush Slant 07

07 Pędzel do różu skośny - Blush Brush Slant 07

07 Pędzel do różu skośny - Blush Brush Slant 07

Numer katalogowy:
NM0122
EAN:
5903274034984
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO RÓŻU SKOŚNY 07 BLUSH BRUSH SLANT 07

Pędzel dedykowany do różu, wykonany z naturalnego włosia, które sprawdzi się nawet u osób z wyjątkowo wrażliwą skórą. Jego skośny kształt pozwala na idealne podkreślenie kości policzkowych.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Doskonale podkreślone kości policzkowe są stałym elementem perfekcyjnego konturu twarzy. Są również rozwiązaniem na uzyskanie odświeżonego i promiennego wyglądu cery. Aby osiągnąć zachwycający efekt, potrzebny jest niezawodny oraz odpowiednio dobrany do typu urody róż. Aplikacja kosmetyku nie byłaby jednak możliwa bez profesjonalnego pędzla.

Pędzel Blush Brush Slant 07 pozwala równomiernie nałożyć produkt na powierzchni twarzy. W efekcie możesz cieszyć się doskonale podkreślonymi kościami policzkowymi oraz naturalnym, olśniewającym wykończeniem makijażu! Dzięki miękkiemu, naturalnemu włosiu jest idealny dla osób posiadających wrażliwą skórę. Pędzel Blush Brush Slant 07 spełni oczekiwania każdej cery, nawet tej najbardziej wymagającej!

Zagwarantuj swojej twarzy efekt subtelnego rozpromienienia! 

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Ruch, którym nakładasz róż powinien być delikatny i krótki. Ostrożnie, kolistymi pociągnięciami, rozcieraj kontury – zaczynając od czubka kości policzkowych w kierunku skroni.

2. Zanim zaczniesz aplikować róż, delikatnie strzepnij nadmiar kosmetyku z pędzla. Zbyt duża ilość spowoduje nierównomierne rozłożenie koloru.

3. Wybierz odpowiedni pędzel i skompletuj swój niezawodny zestaw akcesoriów. Zajrzyj na blog, gdzie dowiesz się jak go stworzyć.

4. Pamiętaj żeby właściwie dbać o pędzel. Aby dowiedzieć się jak właściwie czyścić akcesorium, zapoznaj się z artykułem dostępnym na blogu.

Skład
Poradnik