14 Pędzel do ust - Lip Brush 14

14 Pędzel do ust - Lip Brush 14

14 Pędzel do ust - Lip Brush 14

Numer katalogowy:
NM0131
EAN:
5903274035073
Opis

Szczegóły

PĘDZEL DO UST 14 LIP BRUSH 14

Zamykany pędzel do ust, nadający się do aplikacji wszelkiego rodzaju pomadek czy błyszczyków oraz zapewniający idealne podkreślenie konturu warg. Wykonany jest z syntetycznego włosia, o kształcie ułatwiającym aplikację. Dzięki obudowaniu skuwki pędzel można swobodnie przechowywać w torebce, gdyż ta chroni go przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Usta są niepowtarzalną wizytówką kobiet. To one kuszą swoim pięknem i przyciągają spojrzenia. Idealny makijaż potrafi wydobyć z nich czar, który olśni wszystkich dookoła. A co, jeśli da się wzmocnić ten wyjątkowy efekt? Znajdź sposób aby podkreślić kształt swoich warg!

Profesjonalny, zamykany pędzel do ust Lip Brush 14 jest idealny do aplikacji wszelkiego rodzaju pomadek i błyszczyków, zapewniając perfekcyjne krycie na całych wargach. Dzięki syntetycznemu włosiu i lekko owalnemu kształtowi pozwala na szybkie i precyzyjne rozprowadzenie kosmetyku, a Ty możesz cieszyć się idealnie podkreślonym konturem ust! Pędzelek jest zamykany automatycznie, dzięki czemu jest zabezpieczony przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. To sprawia, że akcesorium będzie Ci służyło przez długi czas!

Przekonaj się, jak łatwo możesz uzyskać efekt niezwykle ponętnych, idealnych ust!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Jeśli chcesz wykonać makijaż ust przy pomocy pędzla nr 14, nanieś niewielką ilość błyszczyka lub szminki na akcesorium, a następnie narysuj kontur ust. Obrysowanie zacznij od środka górnej wargi i poprowadź linię do kącików. To samo powtórz na dolnej. Na koniec wypełnij usta kolorem.

2. Zanim przystąpisz do makijażu ust, zastosuj peeling. Dzięki temu zabiegowi usuniesz suchy naskórek oraz wygładzisz powierzchnię warg. Następnie odpowiednio je nawilż odrobiną ulubionego kremu lub dedykowanym balsamem do ust.

3. Pędzel do ust powinien stanowić jeden z niezbędnych elementów Twojego zestawu akcesoriów do makijażu. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz informację, jak go właściwie skompletować.

4. Zapoznaj się z artykułem dostępnym na stronie NEO Make Up i sprawdź, jak właściwie zadbać o pędzle do makijażu.

Skład
Poradnik