05 Pędzel Kabuki - Kabuki Brush 05

05 Pędzel Kabuki - Kabuki Brush 05

05 Pędzel Kabuki - Kabuki Brush 05

Numer katalogowy:
NM0132
EAN:
5903274035080
Opis

Szczegóły

PĘDZEL KABUKI 05 KABUKI BRUSH 05

Pędzel z delikatnego, naturalnego włosia, przeznaczony do aplikacji wszystkich pudrów sypkich oraz prasowanych. Nie pozostawia smug czy plam, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, pozwalającemu na równomierne rozprowadzenie produktu. Rozmiar pędzla sprawia, że ten zmieści się w każdej torebce.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Wszystkie kobiety marzą o idealnym wykończeniu makijażu w każdej sytuacji i porze dnia. Ulubione kosmetyki powinny stanowić niezbędne wyposażenie damskiej torebki, by mogły wspomóc jej właścicielkę kiedy tego potrzebuje. Niewątpliwie są nimi pudry, które przedłużają trwałość makijażu i pozwalają utrzymać matowy, świeży wygląd cery. Ważna również jest ich odpowiednia aplikacja! 

Dzięki pędzlowi Kabuki Brush 05 możesz z łatwością rozprowadzić kosmetyk na twarzy kiedy tylko tego potrzebujesz! Naturalne włosie i idealnie wyprofilowany kształt powodują, że puder może być równomiernie zaaplikowany na skórze bez tworzenia smug czy nieestetycznych plam. Pędzel Kabuki, ze względu na rozmiar, staje się konieczną częścią wyposażenia każdej damskiej torebki!

Idealne wykończenie w każdej sytuacji? Teraz to możliwe!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Przy użyciu pędzla kabuki możesz precyzyjnie nałożyć na twarz zarówno pudry sypkie, jak również puder prasowany.

2. Pędzel nr 05, dzięki swojemu małemu rozmiarowi, zmieści się w każdej torebce. Już teraz możesz poprawić makijaż zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

3. Pędzla Kabuki nie powinno zabraknąć w Twoim zestawie akcesoriów do makijażu. Zapoznaj się z artykułem i przekonaj się, których pędzli potrzebujesz.

4. Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji pędzla! Zajrzyj na blog aby zobaczyć, jak właściwie czyścić akcesorium.

Skład
Poradnik