08 Pędzel wachlarz - Fan Brush 08

08 Pędzel wachlarz - Fan Brush 08

08 Pędzel wachlarz - Fan Brush 08

Numer katalogowy:
NM0133
EAN:
5903274035097
Opis

Szczegóły

PĘDZEL WACHLARZ 08 FAN BRUSH 08

Pędzel w kształcie wachlarza, wykonany z włosia syntetycznego. Idealnie nadaje się do omiatania pozostałości sypkich kosmetyków, a także do nakładania rozświetlacza nadając przy tym subtelny efekt wykończenia makijażu.

Co produkt może zrobić dla Ciebie?

Profesjonalny pędzel do zadań specjalnych nie jest tylko marzeniem! Już teraz wystarczy Ci jedno narzędzie aby równomiernie zaaplikować Highlighter’y i oczyścić twarz z wszelkich drobinek, które osypały się podczas wykonywania makijażu! Jak możesz tego dokonać?

Wielofunkcyjny Pędzel w kształcie wachlarza Fan Brush 08 idealnie nadaje się do omiatania pozostałości sypkich kosmetyków, a także do nakładania rozświetlacza, nadając przy tym subtelny efekt wykończenia make upu. Akcesorium gwarantuje niezwykle gładki, aksamitny i promienny wygląd cery bez pozostałości drobnych, osypujących się elementów makijażu! Podaruj swojej skórze co najlepsze i rozpieść ją wyjątkowym działaniem pędzla Fan Brush 08.

Sięgnij po rozwiązanie jakie gwarantuje NEO Make Up!

Baner Neo Make Up

Sposób aplikacji
Informacje dodatkowe
Recurring Profile
Triki makijażysty

1. Pędzlem nr 08 możesz równomiernie nałożyć puder rozświetlający Illuminating Powder zarówno na twarz, jak i dekolt.

2. Pędzel Fan Brush pomoże Ci poprawić makijaż. Możesz nim omieść dolną powiekę, jeśli osypał Ci się cień do powiek. Dodatkowo pozwoli Ci usunąć z twarzy nadmiar sypkich pudrów.

3. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skompletować swój idealny zestaw pędzli. Zajrzyj na blog, gdzie znajdziesz więcej informacji.

4. Jeżeli odpowiednio zadbasz o pędzle, to będą Ci służyły przez długi czas. Zapoznaj się z artykułem, z którego dowiesz się, jak właściwie je czyścić.

Skład
Poradnik